UITSLAGEN TOCHTEN


ANTWERPEN

SCHILDE (7/1/2004): 67 deelnemers
Uitslag: 1. EURAUDAX BELGIE (20 dln), 2. ( dln), 3. ( dln), 4. ( dln), 5. ( dln).

ANTWERPEN (10/1/2004): 1706 deelnemers
Uitslag: 1. MWK DE STROBOEREN (85 dln), 2. DE SMOKKELAARS STEKENE (82 dln), 3. WSV DE NATUURVRIENDEN ZOERSEL (78 dln), 4. GENTBRUGSE ZWALMVRIENDEN (54 dln), 5. SPORTON DEURNE-DIEST (46 dln).


OOST-VLAANDEREN

KLUISBERGEN-KWAREMONT (7/1/2004): 884 deelnemers
Uitslag: 1. HANSKE DE KRIJGER OUDENAARDE (69 dln), 2. WSV EGMONT ZOTTEGEM (68 dln), 3. ATB DE NATUURVRIENDEN DEINZE (39 dln), 4. POSTILJON MERELBEKE (31 dln), 5. OMLOOP KLUISBERGEN (27 dln).

GENT-MARIAKERKE (10/1/2004): 762 deelnemers
Uitslag: 1. POSTILJON MERELBEKE (69 dln), 2. WANDEL MEE BRUEGHEL (63 dln), 3. WAK SLEIDINGE (53 dln), 4. WSV DE VOETJES GENT (53 dln), 5. FLORASTAPPERS GENT (45 dln).

AALTER (10/1/2004): 1171 deelnemers
Uitslag: 1. WSV AALTER (222 dln), 2. ATB DEINZE (86 dln), 3. SMOKKELAARS STEKENE (40 dln), 4. WAK SLEIDINGE (40 dln), 5. MOLENSTAPPERS RUISELEDE (30 dln).

HAMME (11/1/2004): 785 deelnemers
Uitslag: 1. WSV 'T HOEKSKEN HAMME (91 dln), 2. DE GRASHOPPERS KEIBERG (66 dln), 3. WANDELCLUB DE SMOKKELAARS STEKENE (51 dln), 4. WSV DE VOSSEN BUGGENHOUT (46 dln), 5. WSV DE REYNAERTSTAPPERS BELSELE-SINAAI (46 dln).

AALST-GIJZEGEM (11/1/2004): 732 deelnemers
Uitslag: 1. WSV DE KADEES AALST (173 dln), 2. WSV HORIZON OPWIJK (48 dln), 3. ZANDSTUIVERS ZELE (32 dln), 4. VZW KLEINE KOUTER LEDE (32 dln), 5. DENDERKLOKJES LEBBEKE (30 dln).

ZWALM-MUNKZWALM (11/1/2004): 1386 deelnemers
Uitslag: 1. POSTILJON MERELBEKE (211 dln), 2. EGMONT ZOTTEGEM (103 dln), 3. NATUURVRIENDEN DEINZE (75 dln), 4. HANSKE DE KRIJGER (74 dln), 5. WSV AALTER (72 dln).


VLAAMS-BRABANT

MELSBROEK (11/1/2004): 944 deelnemers
Uitslag: 1. HOUTHEIMSTAPPERS GROOT-STEENOKKERZEEL (118 dln), 2. GLOBETROTTERS (79 dln), 3. WANDELCLUB CRACKS WOLVERTEM (60 dln), 4. R.W.K. DE MORGENSTOND (39 dln), 5. SINGELWANDELAARS STROMBEEK-BEVER (36 dln).


WEST-VLAANDEREN

BRUGGE-SINT-KRUIS (10/1/2004): 72 deelnemers
Uitslag: 1. EURAUDAX BELGIE (20 dln), 2. EURAUDAX BELGIE (10 dln), 3. EURAUDAX BELGIE (8 dln), 4. EURAUDAX BELGIE (6 dln), 5. EURAUDAX BELGIE (4 dln).

BEERNEM (10/1/2004): 1481 deelnemers
Uitslag: 1. WSV BEERNEM (211 dln), 2. WSJV NACHT VAN VLAANDEREN (56 dln), 3. DE MARGRIETESTAPPERS (54 dln), 4. GITSE WC VOETJE VOOR VOETJE (49 dln), 5. DREVETROTTERS ZONNEBEKE (48 dln).

WINGENE-ZWEVEZELE (11/1/2004): 912 deelnemers
Uitslag: 1. GODELIEVESTAPPERS RUDDERVOORDE (127 dln), 2. WSV DE MOEDIGE WANDELAARS BEERNEM (90 dln), 3. DE MOTESTAPPERS KOEKELARE (44 dln), 4. GITSE WANDELCLUB VOETJE VOOR VOETJE (42 dln), 5. WSV DE MOLENSTAPPERS RUISELEDE (41 dln).

HEUVELLAND-NIEUWKERKE (11/1/2004): 967 deelnemers
Uitslag: 1. PWC HEUVELLANDSTAPPERS (184 dln), 2. DREVETROTTERS ZONNEBEKE (71 dln), 3. NOOIT MOE BOEZINGE (68 dln), 4. DE WITSOONESTAPPERS KROMBEKE (47 dln), 5. W.S.V. WERVIK (40 dln).

ANZEGEM-INGOOIGEM (11/1/2004): 360 deelnemers
Uitslag: 1. DE TEXTIELTREKKERS (45 dln), 2. WATERHOEKSSTAPPERS (39 dln), 3. MIRAKELSTAPPERS (35 dln), 4. 12U VAN LAUWE (31 dln), 5. HANSKE DE KRIJGER (25 dln).